LEREN LEREN METHODE TRAINERS

Alle aangesloten Professionals werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid. Ze mogen het erkende logo per discipline op hun website voeren.

EX:   Experts zijn bevoegd een Individueel Diagnostisch Beelddenk Onderzoek af te nemen, en zijn bekend met visuele leertechnieken.

JT:   De Jeugd trainers/coaches zijn bevoegd de LEREN LEREN Methode aan te bieden aan jeugd v.a. 8 jaar.
VT:   De Volwassenen trainers /coaches zijn bevoegd om de training Basis Denksystemen te geven aan volwassenen en binnen bedrijven.

BTT: Belbin Team Toppers Trainers zijn bevoegd om met de Team Toppers Methode te werken binnen scholen en bedrijven.

Op deze kaart een landelijk overzicht van alle Professionals.

Aan de volgende lettercode herkent u de bevoegdheden:

Locatie Naam    SiteMail
AarlanderveenZHCharlotte Majoie HalJT
VTRtgroenehartinfo@rtgroenehart.nl
Alkmaar /Sint PancrasNHRose ZonneveldEXJTVTLeerprikkelsinfo@leerprikkels.nl
AlmereFLMarjolein MoonenEXJTVTZo kan je lereninfo@zokanjeleren.nl
AlmereFLSabena van KooijJTVTPraktijk Kind Uniekiinfo@praktijkkinduniek.nl
AlmereFLIngrid SchoutenEXJTVTBTTIn sigtIngrid.Schouten@In-Sigt.com
AmersfoortUtMarianne BastianenJT
VT
Gavegavem.bastianen@gavegave.nl
AmsterdamNHMartie TimmermansJTVTmartietimmermans@gmail.com
AmsterdamNHIlona MatlaJTVTIlona Matlainfo@ilonamatla.nl
AmsterdamNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
AmsterdamNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
AmsterdamNHLoraine BarEXJTVTBTTvkidsinfo@vkids.nl
AmsterdamNHDanielle Botman GoutbeekJTVTdaniellebotman@hotmail.com
ArnhemGldAnneke WezemanJT
Praktijk Puntenslijperanneke@praktijk-puntenslijper.nl
ApeldoornGldHeidy JansenJTLessen in Lerenheidy@lesseninleren.nl
AssendelftNHPauline BloklandEXJT
blokland.pauline@gmail.com
BaarloLAndrea VerlaekEXJTVTBTTDen Ankerinfo@denanker.nl
BaexemLMarij VerkoelenEXJTm.verkoelen@bs-harlekijn.nl
BaexemLMien VerkoelenJTm.verkoelen@kpnmail.nl
BarendrechtZHRenate VlakJT
REVlak@wartburg.nl
BelfeldLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
BestNBPetra van den Hurk- DamoiseauxEXJTVTKies plan Bpetra@kiesplanb.nu
Bergen op ZoomNBChristel RaatsEXJTVTBTTBureauCICinfo@bureaucic.nl 
BleskensgraafZHRenate HoogendoornJTVTde Leerexpressinfo@deleerexpress.nl
BlokkerNHVeronique TurfboerJT
VTBTTLeer van Veerleervanveer.nl
BolswardFLDorine Lycklame   NijeholtEXJT
VTBekijk het eveninfo@bekijkheteven.nu
Broek op LangedijkNHSusanne Koster LeeringJTVTBeter leren lereninfo@beterlerenleren.nu
BredaNBElsa HuismanJTVTElsa.huisman@ziggo.nl
BuitenpostGRTineke NieuwenhuisJT
VTtnieuwenhuis26@gmail.com
BussumNHVera PostmusEXJTVTLeren en Groeienverapostmus@gmail.com
CastricumNHAnnemieke HoogeboomEXJTVTWonderwijs coachingInfo@wonderwijs-coaching.nl
DalfsenOCarolien BoermanEXJTVT
Fijnbrein in actiecarolienboerman@hotmail.com
De BiltUtIlona Spelt LansingJTVTKindercoachpraktijk Roodilona@kindercoachpraktijkrood.nl
DelftZHMyra HillebrinkEXJTBTTHet Luisterrijkinfo@het-luisterrijk.nl
Den HaagZHThea CosmanJTtheacosman@ziggo.nl
Den HaagZHJoline HuijsmansEXJTVTBTTjolinehuijsmans@hotmail.com
Den HaagZHWenke AndreaeEXJTBTTLeukerlerenlerenwenke@leukerlerenleren.nl
DiemenNHMarijke van MuijlwijkEXJTJuf 0n Wheelsmarijke@jufonwheels.nl
DinxperloGldMoniek EbbersEXJTVTMomie Info@momie.nl
DordrechtZHKeet BosJTVTJij advieskeet@jij-advies.nl
DrontenFLSonja VenhuizenJTVTstralendjezelfcoachinginfo@stralendjezelfcoaching.nl
DordrechtZHGerard den Hartog SchalkenEXJTVTEigenwijs onderwijsinfo@eigenwijsonderwijs.nl
EdeGldHanneke ReitsmaEXJTVT Praktijkextralentinfo@praktijkextralent.nl
Egmond aan den HoefNHMarieke KnolJTVTinzichtleerlingenbegeleiding@gmail.com
EindhovenNBFranny NeggersJTVTBTTFortafidoinfo@fortafido.nl
EindhovenNBBernadette NaanJTVTLeerkracht en cobernadette@leerkrachtenco.nl
EindhovenNBIne van de RijtJTVTi.vanderijt@fontys.nl
GoesZLCindy SchaierJTVTKinderpraktijk Leer het mij zelf doenleerhetmijzelfdoen@gmail.com
GoirleNBFanny MöhlmannJTGroei en Lachfanny@groeienlach.nl
GoirleNBNancy BrekelmansEXJTNencenence@ziggo.nl
Hardinxveld GiessendamZHGieni de FrelJT
VTgieni@live.nl
HaarlemNHInge Cornelisse ElsingaJTVTBTTLotus-Kindercoachinginge@lotus-kindercoaching.nl
HaarlemNHRegien PiersEXJTHeart4kidsinfo@heart4kids.nl
HarderwijkGldMieke BronsEXJTIqbusinfo@iqbus.nl
HarderwijkGldBernice Schut AartsenEXJThendo.bernice@gmail.com
HeelLPascal MinartzJT
VTp.minartz@rocgilde.nl
HeerhugowaardNHAlma BeersEXJTbeers.alma@gmail.com
HeezeNBLoes van WezelJT
VTSlim Geleerdinfo@slimgeleerd.nl
HeibloemLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
HeijthuysenLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
HengeloOIngrid ten DamEXJTVTingrid.ten.dam@home.nl
HilversumNHPamela SchuurmansJTVTCarpeVitamCoachinginfo@carpevitamcoaching.nl
HoensbroekLRia KnobenEXJTria.knoben@mgrhanssen.nl
HoutenUtLisette de KantJTVTBTTJouw talent in beeldinfo@jtib.nl
HuizenNHNathalie KamphorstJTVTcintacoaching@outlook.com
HulshorstGldJeanine HoksbergEXJTVTjeaninehoksberg@hotmail.com
KudelstaartNHIngrid MoespotJTVTingrid@hbincontact.nl
LeeuwardenFLMarrit KooistraJTVTMarrit.kooistra@gmail.com
LimmenNHPetri SchipperEXJTDe wijze van lerenpetri@dewijzevanleren.nl
LimmenNHSuzanne BuisJTBeelddenkers leren lerensuzanne@suzannebuis.nl
MarknesseFLMarian MalekJTVTHoofd vol Plaatjesinfo@hoofdvolplaatjes.nl
MeldersloLMichéle Hendrix DierxEXJTStudio Bovenwijsinfo@studiobovenwijs.nl
MelickLMariëlle WilmsEXJTVTkr8lokaalinfo@kr8lokaal.nl
MeliskerkeZLAnkie GroenJTVTankie-leertinbeeld@kliksafe.nl
MolenaarsgraafZHRenate HoogendoornJTVTde Leerexpressinfo@deleerexpress.nl
MiddelburgZlRemko CorbijnJTVTiremkocorbijn@gmail.com
Nieuw-LekkerlandZHLineke van OostrumEXJTBTTJuf in beeldlineke@jufinbeeld.nl
NijmegenGldAnita van Doorn van der VlietEXJTBTTTaalleesatelierinfo@taalleesspelatelier.nl
NijmegenGldMandy AnkersmitJTVT
Mandy.ankersmit@gmail.com
NoordeloosZHJolanda ThielenJTKziejezoinfo@kziejezo.nl
NoordwijkZHCaroline WiebengaEXJTVTDe Beelddenkerinfo@debeelddenker.nl
NuenenNBLoes van OrsouwJTBeeldenschatloes@toev.nl
ObdamNHJudith BouwmeesterEXJTVTjudithbouwmeester@gmail.com
OnderdijkNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
OostelbeersNBMarjolein van KuringenJTVTBij Marjoleinkom@bij-marjolein.nl
OssNBYvonne AartsEXJTVTBTTHet leer punt Ossinfo@hetleerpuntoss.nl
OssNBKim HollandsJTVTk.hollants@fontys.nl
PoortugaalZHJacqueline GilletEXJTVTjyg@online.nl
PurmerendNHSandy van EijsdenEXJTBureau Beeldvisieinfo@bureaubeeldvisie.nl
RidderkerkZHMarjet van NoordenneEXJTLowstercoachingmarjet@lowstercoaching.nl
RielNBMarloes BastianenEXJTVTRT praktijk Rielinfo@rtpraktijkriel.nl
RoelofarendsveenZHBrigitte LebbinkEXJTVTBTTEigenwijs Lerenbrigitte@eigenwijsleren.nl
RotterdamZHLidewij BesnardEXJTVTWhole Brain Learninglidewij@wholebrainlearning.nl
RuinerwoldDRMirjam KokJTmirjam@vangijssel.nl
Santpoort NoordNHSusanne van KeulenJTSpijkermebijinfo@spijkermebij.nl
SchagenNHCiska de JongJTrichard-ciska@quicknet.nl
SittardLChantal KleutersJTVTchantalberagg@gmail.com
SleeuwijkNBOdette VerhoefJT
Praktijk FoRTeodette@rtforte.nl
SmildeDRJeanette KoenenEXJTVTBTTJust Moveonjeanette@just-moveon.nl
SpaubeekLRoland A.C. WillemsEXJTVTBTTGroeien en Bloeieninfo@groeienenbloeien.nl
StevensweertLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
St MichielsgestelNBMarije DrokJTVTMarijedrok@gmail.com
TeteringenNBJoke HuijsmansEXJTVTBTTjoke.huijsmans@hotmail.com
UitgeestNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
UtrechtUTLonneke FriethoffJTVTLonkcoachinginfo@lonkcoaching.nl
VeenNBKorien BrouwerEXJTVTBrouwer talentbegeleidingkorienbrouwer@gmail.com
VeenendaalUtNathalie de HeerEXJTVTRefilled-Coachingrinfo@refilled-coaching.nl
VenloLDjoke van der MeulenJT
VT
djoke@voorjeneus.nl
VenloLHilde CroonenJTVTLeer het lerenleer-het-leren@ziggo.nl
VenloLDorien EvansJTVTd.smeets@rocgilde.nl
VenloLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
VolkelNBMarjelle van der LochtJTPraktijk voor Remedial Teaching Volkelinfo@rtpraktijkvolkel.nl
VoorburgZHVeronique SwillensEXJTVTSterk in hoogbegaafdheidveronique@sterkinhoogbegaafdheid.nl
VoorhoutZHArjanne VesterEXJTarjannevester@hotmail.com
WageningenGldHanneke PostEXJTVTDe Denhanneke@de-den.nl
WeertLGea WeitenbergJT gea@you-next.nl
WassenaarZHMarlies HoffmannEXJTMet het oog op leren info@methetoogopleren.nl
West GraftdijkNHEsther BoonstraJTPraktijk Abracadabrainfo@praktijkabracadabra.nl
WierdenOMartine van der PloegEXJTPloegmaatinfo@ploegmaat.nl
WierdenOAnouk StamEXJTVTOntwikkelinginbeeldinfo@ontwikkelinginbeeld.nl
Wijk & AalburgNBGerda SchramJTStudieRondgerda@studierond.nl
WinterswijkGldRutger de VriesEXJTVTBTTIk zie het andersinfo@ikziehetanders.nl
WoerdenURia MoonsJTRia Moons Remedial Teacherria.moons@outlook.com
ZaandijkNHHedwig AppelsJTVTOogappelsHedwig@Oogappels.nu
ZoetermeerZHRuth KoeimanEXJTVTBTTercefka@hotmail.com
BUITEN NEDERLAND
KuringenBelgiëAn DerouyEXJTVTDuizendpoot-hasseltan@duizendpoot-hasselt.be
WillemstadCuracoaRuth KoeimanEXJTVTBTTercefka@hotmail.com
Bussy Varache 87120 EymoutiersFranceMadelon VermeulenEXJT
VT
Buiten de lijntjesinfo@buitendelijntjes.nu