LEREN LEREN METHODE TRAINERS

Alle aangesloten Professionals werken zelfstandig en op eigen verantwoordelijkheid. Ze mogen het erkende logo per discipline op hun website voeren.

EX:   Experts zijn bevoegd een Individueel Diagnostisch Beelddenk Onderzoek af te nemen, en zijn bekend met visuele leertechnieken.

JT:   De Jeugd trainers/coaches zijn bevoegd de LEREN LEREN Methode aan te bieden aan jeugd v.a. 8 jaar.
VT:   De Volwassenen trainers /coaches zijn bevoegd om de training Basis Denksystemen te geven aan volwassenen en binnen bedrijven.

BTT: Belbin Team Toppers Trainers zijn bevoegd om met de Team Toppers Methode te werken binnen scholen en bedrijven.

Op deze kaart een landelijk overzicht van alle Professionals.

Aan de volgende lettercode herkent u de bevoegdheden:

Locatie Naam    SiteMail
AarlanderveenZHCharlotte Majoie HalJT
VTRtgroenehartinfo@rtgroenehart.nl
Alkmaar /Sint PancrasNHRose ZonneveldEXJTVTLeerprikkelsinfo@leerprikkels.nl
AlmereFLMarjolein MoonenEXJTVTZo kan je lereninfo@zokanjeleren.nl
AlmereFLIngrid SchoutenEXJTVTBTTIn sigtIngrid.Schouten@In-Sigt.com
AmersfoortUtJeanette KoenenEXJTVTBTTJust Moveonjeanette@just-moveon.nl
AmersfoortUtMarianne BastianenJT
VT
Gavegavem.bastianen@gavegave.nl
AmsterdamNHMartie TimmermansJTVTmartietimmermans@gmail.com
AmsterdamNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
AmsterdamNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
AmsterdamNHLoraine BarEXJTVTBTTvkidsinfo@vkids.nl
AmsterdamNHDanielle Botman GoutbeekJTVTdaniellebotman@hotmail.com
Alphen aan den RijnZHSonja de LangeEXJTAlphabeterinfo@alphabeter.nl
AltenaNBGerda SchramJTStudieRondgerda@studierond.nl
ArnhemGldAnneke WezemanJT
Praktijk Puntenslijperanneke@praktijk-puntenslijper.nl
ArnhemGldCharlotte WindhouwerJT
VTcwindhouwer@gmail.com
ApeldoornGldHeidy JansenJTLessen in Lerenheidy@lesseninleren.nl
AssendelftNHPauline BloklandEXJT
blokland.pauline@gmail.com
BaarloLAndrea VerlaekEXJTVTBTTDen Ankerinfo@denanker.nl
BaexemLMarij VerkoelenEXJTm.verkoelen@bs-harlekijn.nl
BaexemLMien VerkoelenJTm.verkoelen@kpnmail.nl
BarendrechtZHRenate VlakJT
REVlak@wartburg.nl
BelfeldLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
BestNBPetra van den Hurk- DamoiseauxEXJTVTKies plan Bpetra@kiesplanb.nu
Bergen op ZoomNBChristel RaatsEXJTVTBTTBureauCICinfo@bureaucic.nl 
BleskensgraafZHRenate HoogendoornJTVTde Leerexpressinfo@deleerexpress.nl
BlokkerNHVeronique TurfboerJT
VTBTTLeer van Veerleervanveer.nl
BolswardFLDorine Lycklame   NijeholtEXJT
VTBekijk het eveninfo@bekijkheteven.nu
Broek op LangedijkNHSusanne Koster LeeringJTVTBeter leren lereninfo@beterlerenleren.nu
BuitenpostGRTineke NieuwenhuisJT
VTtnieuwenhuis26@gmail.com
Bunschoten/SpakenburgUtEls de GrootEXJTscheap@hotmail.com
BussumNHVera PostmusEXJTVTLeren en Groeienverapostmus@gmail.com
CastricumNHAnita Breetvelt BootsEXJTVTBTTTis okinfo@tis-oke.nl
CastricumNHAnnemieke HoogeboomEXJTVTWonderwijs coachingInfo@wonderwijs-coaching.nl
De BiltUtIlona Spelt LansingJTVTKindercoachpraktijk Roodilona@kindercoachpraktijkrood.nl
DelftZHMyra HillebrinkEXJTBTTHet Luisterrijkinfo@het-luisterrijk.nl
Den HaagZHThea CosmanJTtheacosman@ziggo.nl
Den HaagZHJoline HuijsmansEXJTVTBTTjolinehuijsmans@hotmail.com
Den HaagZHWenke AndreaeEXJTBTTLeukerlerenlerenwenke@leukerlerenleren.nl
DeventerOMarita Klijn VeldermanEXJTVTProfi leermarita@profi-leer.nl
DiemenNHMarijke van MuijlwijkEXJTJuf 0n Wheelsmarijke@jufonwheels.nl
DinxperloGldMoniek EbbersEXJTVTMomie Info@momie.nl
DongenNBMary Peters LeijtenEX
JT
VT
BTTmary.peters@xpectprimair.nl
DordrechtZHKeet BosJTVTJij advieskeet@jij-advies.nl
DrontenFLSonja VenhuizenJTVTstralendjezelfcoachinginfo@stralendjezelfcoaching.nl
DordrechtZHGerard den Hartog SchalkenEXJTVTEigenwijs onderwijsinfo@eigenwijsonderwijs.nl
EdeGldHanneke ReitsmaEXJTVT Praktijkextralentinfo@praktijkextralent.nl
Egmond aan den HoefNHMarieke KnolJTVTinzichtleerlingenbegeleiding@gmail.com
EindhovenNBFranny NeggersJTVTBTTFortafidoinfo@fortafido.nl
EindhovenNBBernadette NaanJTVTLeerkracht en cobernadette@leerkrachtenco.nl
GoirleNBFanny MöhlmannJTGroei en Lachfanny@groeienlach.nl
GoirleNBPascalle DorrenJTp.dorren@home.nl
GoirleNBNancy BrekelmansEXJTNencenence@ziggo.nl
Hardinxveld GiessendamZHGieni de FrelJT
VTgieni@live.nl
HaarlemNHInge Cornelisse ElsingaJTVTBTTLotus-Kindercoachinginge@lotus-kindercoaching.nl
HaarlemNHGaby BosmanEXJTBTTHeldenpadinfo@heldenpad.nl
HaarlemNHMadelène SchippersJTVTVoorbeeldig lerenmadelene@voorbeeldigleren.nl
HaarlemNHRegien PiersEXJTHeart4kidsinfo@heart4kids.nl
HaarlemNHMirella FlintermanJTVTmirella@studerenzonderstress.com
HarderwijkGldMieke BronsEXJTIqbusinfo@iqbus.nl
HarderwijkGldBernice Schut AartsenEXJThendo.bernice@gmail.com
HeelLPascal MinartzJT
VTp.minartz@rocgilde.nl
HeezeNBLoes van WezelJT
VTSlim Geleerdinfo@slimgeleerd.nl
HeibloemLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
HeilooNHNatascha TundermanEXJTMakkelijker Lereninfo@makkelijkerleren.nl
HeijthuysenLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
HengeloOIngrid ten DamEXJTVTingrid.ten.dam@home.nl
HengeloGldDianne GarsenEXJTVTTalent en tijdinfo@talententijd.nl
HilversumNHPamela SchuurmansJTVTCarpeVitamCoachinginfo@carpevitamcoaching.nl
HoensbroekLRia KnobenEXJTria.knoben@mgrhanssen.nl
HoutenUtLisette de KantJTVTBTTJouw talent in beeldinfo@jtib.nl
HuizenNHNathalie KamphorstJTVTcintacoaching@outlook.com
HulshorstGldJeanine HoksbergEXJTVTjeaninehoksberg@hotmail.com
LeeuwardenFLMarrit KooistraJTVTMarrit.kooistra@gmail.com
LimmenNHPetri SchipperEXJTDe wijze van lerenpetri@dewijzevanleren.nl
LimmenNHSuzanne BuisJTBeelddenkers leren lerensuzanne@suzannebuis.nl
Loon op ZandNBEster PutsJTEster-rtinfo@ester-rt.nl
MarknesseFLMarian MalekJTVTHoofd vol Plaatjesinfo@hoofdvolplaatjes.nl
MeldersloLMichéle Hendrix DierxEXJTinfo@studiobovenwijs.nl
MelickLMariëlle WilmsEXJTVTkr8lokaalinfo@kr8lokaal.nl
MolenaarsgraafZHRenate HoogendoornJTVTde Leerexpressinfo@deleerexpress.nl
Midden BeemsterNHEsther BoonstraJTVTPraktijk Abracadabrainfo@praktijkabracadabra.nl
MiddelburgZlRemko CorbijnJTVTiremkocorbijn@gmail.com
Nieuw VennepZHAnnuska Heisterkamp BosJTVT
Ik en Beeldikenbeeld@kpnmail.nl
Nieuw-LekkerlandZHLineke van OostrumEXJTBTTJuf in beeldlineke@jufinbeeld.nl
NieuwleusenOCarolien BoermanEXJTVT
Fijnbrein in actiecarolienboerman@hotmail.com
NijmegenGldAnita van Doorn van der VlietEXJTBTTTaalleesatelierinfo@taalleesspelatelier.nl
NijmegenGldMandy AnkersmitJTVT
Mandy.ankersmit@gmail.com
NoordeloosZHJolanda ThielenJTKziejezoinfo@kziejezo.nl
Noord ScharwoudeNHAlma BeersEXJTbeers.alma@gmail.com
NoordwijkZHCaroline WiebengaEXJTVTDe Beelddenkerinfo@debeelddenker.nl
NuenenNBLoes van OrsouwJTBeeldenschatloes@toev.nl
ObdamNHJudith BouwmeesterEXJTVTjudithbouwmeester@gmail.com
OnderdijkNHTrudy Ypma TurkenburgEXJTVTBTTHolosinfo@holos.nu
OostelbeersNBMarjolein van KuringenJTVTBij Marjoleinkom@bij-marjolein.nl
OssNBYvonne AartsEXJTVTBTTHet leer punt Ossinfo@hetleerpuntoss.nl
PoortugaalZHJacqueline GilletEXJTVTjyg@online.nl
PurmerendNHSandy van EijsdenEXJTBureau Beeldvisieinfo@bureaubeeldvisie.nl
RaalteOMarita Klijn VeldermanEXJTProfi leermarita@profi-leer.nl
RidderkerkZHMarjet van NoordenneEXJTLowstercoachingmarjet@lowstercoaching.nl
RielNBMarloes BastianenEXJTVTRT praktijk Rielinfo@rtpraktijkriel.nl
RoelofarendsveenZHBrigitte LebbinkEXJTVTBTTEigenwijs Lerenbrigitte@eigenwijsleren.nl
RotterdamZHLidewij BesnardEXJTVTWhole Brain Learninglidewij@wholebrainlearning.nl
RuinerwoldDRMirjam KokJTmirjam@vangijssel.nl
Santpoort NoordNHSusanne van KeulenJTSpijkermebijinfo@spijkermebij.nl
SchagenNHCiska de JongJTrichard-ciska@quicknet.nl
SchinnenLBram BouwelsJTVTb.bouwels@ziggo.nl
SittardLChantal KleutersJTVTchantalberagg@gmail.com
SleewijkNBOdette VerhoefJT
Rtforteodette@rtforte.nl
SpaubeekLRoland A.C. WillemsEXJTVTBTTGroeien en Bloeieninfo@groeienenbloeien.nl
StevensweertLGoyka LamersEXJTlamerslogopedie@hotmail.com
St MichielsgestelNBMarije DrokJTVTMarijedrok@gmail.com
TeteringenNBJoke HuijsmansEXJTVTBTTjoke.huijsmans@hotmail.com
TjalleberdFLIngrid LoenenJTSuno Coachinfo@suno-coach.nl
UithoornNHJantien RoëlJTVTBTTWegwijscccontact@wegwijscc.nl
UitgeestNHSaskia de RuijterEXJTVTBTTcpvlindercpvlinder@gmail.com
VeenendaalUtNathalie de HeerEXJTVTRefilled-Coachingrinfo@refilled-coaching.nl
Velsen ZuidNHLianne RuurdaJTVTlianneruurda@hotmail.com
VelserbroekNHDineke van der WalJTVTdinekevanderwal@onderwijs-ondersteuning.nl
VeldhovenNBMayke HeitlingJTVTPiptrainingmayke.heitling@gmail.com
VenloLDjoke van der MeulenJT
VT
djoke@voorjeneus.nl
VenloLHilde CroonenJTVTLeer het lerenleer-het-leren@ziggo.nl
VenloLDorien EvansJTVTd.smeets@rocgilde.nl
VenloLIne LückerEXJTVTBTTPassendlereninfo@passendleren.nl
VolkelNBMarjelle van der LochtJTPraktijk voor Remedial Teaching Volkelinfo@rtpraktijkvolkel.nl
VoorburgZHVeronique SwillensEXJTVTSterk in hoogbegaafdheidveronique@sterkinhoogbegaafdheid.nl
VoorhoutZHArjanne VesterEXJTarjannevester@hotmail.com
WageningenGldHanneke PostEXJTVTDe Denhanneke@de-den.nl
WeertLGea WeitenbergJT gea@you-next.nl
WassenaarZHMarlies HoffmannEXJTMet het oog op leren info@methetoogopleren.nl
West GraftdijkNHEsther BoonstraJTPraktijk Abracadabrainfo@praktijkabracadabra.nl
WestmaasZSandra BolkenbaasJTVTTalentdenkeninfo@talentdenken.nl
WierdenOMartine van der PloegEXJTPloegmaatinfo@ploegmaat.nl
WierdenOAnouk StamEXJTVTOntwikkelinginbeeldinfo@ontwikkelinginbeeld.nl
Wijk & AalburgNBGerda SchramJTStudieRondgerda@studierond.nl
WinterswijkGldRutger de VriesEXJTVTBTTIk zie het andersinfo@ikziehetanders.nl
WoerdenURia MoonsJTRia Moons Remedial Teacherria.moons@outlook.com
ZaandijkNHHedwig AppelsJTVTOogappelsHedwig@Oogappels.nu
ZoetermeerZHRuth KoeimanEXJTVTBTTercefka@hotmail.com
BUITEN NEDERLAND
KuringenBelgiëAn DerouyEXJTVTDuizendpoot-hasseltan@duizendpoot-hasselt.be
WillemstadCuracoaRuth KoeimanEXJTVTBTTercefka@hotmail.com
Bussy Varache 87120 EymoutiersFranceMadelon VermeulenEXJT
VT
Buiten de lijntjesinfo@buitendelijntjes.nu